درباره من

آشنایی با محیا میرصادقی

چند زبانه، نویسنده، مدرس زبان، فعال اجتماعی و بنیانگذار کنفرانس چند زبانه ها، و انجمن بانوان پیشرو خاورمیانه

محیا میرصادقی متولد 1379، فعال اجتماعی، چند زبانه و نویسنده اهل ایران است. محیا دارای مدرک لیسانس از دانشگاه زبان و فرهنگ پکن در رشته زبان و تجارت چینی است.

او از سنین پایین علاقه زیادی به زبان اموزی داشت.  محیا با تعداد قابل توجهی از زبان‌ها، از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی، فارسی، ایتالیایی، عربی، روسی و چینی اشنا است. محیا به عنوان یک  چند زبانه، الهام بخش زبان آموزان بی شماری در سراسر جهان شده است. او دانش و تجربیات خود را از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارد، جایی که او نکات و راهنمایی هایی را برای چند زبانه های مشتاق ارائه می دهد. محیا همچنین میزبان کارگاه ها و سمینارهای یادگیری زبان است و به دیگران این امکان را می دهد تا در مسیر یادگیری زبان عملکرد بهتری داشته باشند.

چیزی که محیا را از سایر اینفلوئنسرها متمایز می کند، تعهد او به ایجاد یک جامعه زبان آموز و تلاشگر است. او به طور مرتب با مخاطبین خود از طریق: پاسخ به سؤالات، ارائه مشاوره خصوصی، جلسات پرسش و پاسخ و… در ارتباط است.

محیا علاوه بر اینفلوئنسر اینستاگرام، معلم زبان چینی نیز هست و به افرادی که می‌خواهند زبان‌ را از ابتدا یاد بگیرند یا مهارت‌های زبانی موجود خود را بهبود بخشند، کلاس‌های خصوصی و گروهی ارائه می‌دهد. 

او بنیانگذارانجمن زنان پیشرو خاورمیانه است. محیا از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خود برای توانمندسازی سایر جوانان محروم از سراسر جهان استفاده می‌کند. در حال حاضرتیم داوطلبان انجمن زنان پیشرو خاورمیانه دارای بیش از هزار عضو فعال می باشد.

او همچنین بنیانگذار کنفرانس چندزبانه ها است، یک کنفرانس آنلاین و حضوری که سالانه در آن علاقه مندان به زبان از سراسر جهان گرد هم می آیند تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و زبان های مختلف را تمرین کنند.

او سخنران برجسته ای است و در دانشگاه های سراسر جهان از جمله دانشگاه علامه طباطایی، دانشگاه کاشان، دانشگاه زبان و فرهنگ پکن و دانشگاه الزهرا سخنرانی کرده است.

او عضو انجمن ابر چندزبانه های جهان و سخنران کنفرانس چندزبانه های جهان نیز می باشد.

 

محیا

اگر با شخصی به زبانی صحبت کنید که او می فهمد، سخن شما وارد  ذهنش می شود. اگر به زبان مادری اش با او صحبت کنید، سخن شما وارد قلبش می شود.

mahya
محیامیرصادقی
محیا

حضور در رسانه های بین المللی

محیا بیش از 200 هزار دنبال کننده در شبکه های اجتماعی مختلف دارد و با شبکه های تلوزیونی و مجلات معتبر زیادی مصاحبه داشته است.

از جمله مجله بنیاد ملاله یوسف زی، مجله چینی zhenshirencaifang، روزنامه چاینا دیلی، شبکه تلویزیونی العالم، شبکه تلویزیونی جام جم، روزنامه جام جم، روزنامه فرهیختگان، وبسایت انجمن ابرچندزبانه های جهان، سایت پرومیرا و شبکه تلویزیونی ملی ایران.

همکاری با محیا

رزرو جلسه سخنرانی با محیا

mahya polyglot